Pretitle-image

O nas

Jedyna prawdziwa pizzeria CAPRI.
Jesteśmy z wami od 1997r.

Pizzeria Capri wypieka pizzę dla Was już od 1997 roku. Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby pogodzić tajniki kuchni włoskiej w zakresie tworzenia i udoskonalania pizzy, jej receptur na ciasto i sprawdzania wszelkich możliwych kompozycji smakowych.

Pizze, zapiekanki oraz Calzonki, które stanowią sprawdzone już pozycje przez wielu w Was, pobudzają kubki smakowe u najbardziej wybrednych. Oprócz bogatego menu na pizzę, istnieje możliwość zmiany składników lub komponowania ich na pizzy na podstawie własnych doświadczeń. Świeże mięso, warzywa i owoce morza, które otrzymujemy od najlepszych polskich dostawców, doskonale dopełniają smak każdej z naszych potraw.

Stawiamy również na doświadczenie, dlatego trzonem naszej załogi jest dobry pizzerman, który w połączeniu z wieloletnią praktyką i wyobraźnią potrafi wywołać prawdziwą radość z jedzenia pizzy.
Zmieniamy się również dla Was. Stworzyliśmy nowe elementy naszej identyfikacji. Nowe logo oraz szata graficzna są teraz bardziej przyjazne dla odbiorców. Zmianiamy także nasz lokal, niedługo otwarcie przy ul Nawrot 57.

Partnerzy: